Kurumsal

PRESTİJ COLD

 

image

Geniş filosu ve 400'ü aşkın çalışanıyla her gün Türkiye'nin 81 ilinde yaklaşık 200 teslimat gerçekleştiren Prestij Dağıtım Pazarlama, depolama, lojistik ve tedarik zinciri sektöründe öncü firmalardan biridir. Bünyesindeki Prestij Cold, müşterilerinin ısıya duyarlı ürünlerini güvenilir sıcaklık kontrollü depolama tesislerinde yöneterek, GPS ve sıcaklık izleme cihazları ile donatılmış reefer araç filosuyla Türkiye'nin her bir bölgesine teslimat yapma hedefiyle 2014'ten beri faaliyet göstermektedir.

 

Prestij Cold, müşterinin ısıya duyarlı ürünlerini gerçek zamanlı sıcaklık izleme sistemleri ve yedek güç jeneratörleriyle donatılmış güvenilir ve verimli sıcaklık kontrollü depolama tesislerinde yönetir. Ayrıca biyomedikal endüstrisi gibi değişken sıcaklık kontrol gereksinimleri olan diğer soğuk zincir müşterilerine hizmet veren özel tesislerimiz bulunmaktadır. Sıcaklık kontrollü tesislerimiz, dondurucu ve chillerlerden, çeşitli müşterilerin gereksinimlerine uygun klimalı depolara kadar çeşitlilik göstermektedir. 

Prestij Cold, GPS ve sıcaklık izleme cihazları ile donatılmış olan reefer kamyon filomuzla birlikte, soğuk zincirin bütünlüğünü ve bozulabilir gıdalar, dondurulmuş gıdalar (örneğin dondurma) veya aktif farmasötik maddeler gibi ürünlerin güvenliğini ve tam zamanında teslimatını garanti eder. 

Prestij Cold, temel ihtiyaç maddemiz olan ekmek ve unlu mamüller ile başladığı depolama ve dağıtım serüvenine daha sonra et, süt, yumurta, tavuk gibi soğuk ve donuk ortamda depolanması ve dağıtılması gereken ürünler ile devam etmiştir. 

Her noktada nihai tüketicinin direkt sağlığını ilgilendiren bir konu ile uğraştığımızın bilinci içinde işimizi büyük bir özen ve hassasiyet ile devam ettirmekteyiz.

All right reserved - 2023 PrestijCOLD.com